Düğününe beyaz elbiseyle gelen konuğu sosyal medyada rezil etti

Düğünlerde gelini gölgelememek, ondan rol çalmamak için pek çok kişi ne yazılı ne de sözlü olan bir kurala her zaman uyum sağlar: Beyaz giymemek…

Ancak zaman zaman bu kuralı görmezden gelip çiftlerin bu özel gününde gelinlerin canını sıkan konuklar olabiliyor. Tıpkı geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya içini döken gelin gibi.

Ünlü internet sitesi Reddit’te bir gelin, düğününden bir fotoğrafı paylaşarak kullanıcıların fikrini sordu. Fotoğrafta gelin ve damadın yanında tıpkı beyaz bir gelinliği andıran elbise giymiş bir kadın yer alıyordu.

Gelinliğin yanında gururla poz veren kadının fotoğrafları Reddit’in Wedding Shaming forumunda yayınlandı. Konuğun gelinin annesinin arkadaşı olduğu ve gelinliği bu özel gün için diktirdiği iddia edildi. Dikkat çeken konuğun, fotoğraflarda elbiseyi parlak kırmızı bir şapka ve siyah kapitone bir Dior el çantasıyla süslediği görüldü.

Gelin, düğün günü boyunca diğer konukların da kadının bu kıyafet seçimi yüzünden aptalca göründüğünü söylediklerini yazdı.

Diğer Reddit kullanıcıları, konuğun kıyafet seçimi karşısında şaşkınlıklarını dile getirirken, yeni evli çift de elbisenin sipariş üzerine yapıldığını ekledi.

Reddit’te pek çok kullanıcı gelinin yanında görünen ve gelinlik benzeri elbise giymeyi tercih eden kadını sert bir şekilde eleştirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*